Difference between revisions of "User/Dornad/Pearls"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||-|| | + | |Aqua||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-|| | + | |Beige||-||X|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||X|| | + | |Black||X||✓||?||?||?||?||?||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||-|| | + | |Coral||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||-|| | + | |Pink||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||-|| | + | |Smoke||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X|| | + | |White||X||X||?||?||?||?||?||X||X||X||X||-||-||- |
|} | |} | ||
| + | |||
| + | http://julianatdeltona.com/pearls/Solver.htm | ||
Revision as of 20:16, 8 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | X | ✓ | ? | ? | ? | ? | ? | - | - | - | - | X | X | - |
| Coral | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | X | X | ? | ? | ? | ? | ? | X | X | X | X | - | - | - |