Difference between revisions of "User:Laratha"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||X | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||O||X||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||O||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||X | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||X | ||
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||X||X||X||X||X||X||O|| | + | |Pink||X||X||X||X||X||X||O||X||X||X||X||O||X||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X | |Smoke||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X | ||
Revision as of 16:26, 8 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | X |
| Beige | O | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | X |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | O | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | - | X |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | X |