Difference between revisions of "User:Laratha"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua|| | + | |Aqua||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||O||X||?||?||?||?|| | + | |Beige||O||X||?||?||?||?||X||X||X||X||X||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X | |Smoke||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||-||X||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 15:08, 9 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | X | - | X |
| Beige | O | X | ? | ? | ? | ? | X | X | X | X | X | X | X | - |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | - | X |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | O | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | - | X |
| White | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | - | X | - | X |