Difference between revisions of "User/Dornad/Pearls"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Beige||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||X||✓|| | + | |Black||X||✓||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Coral||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 16:58, 12 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | X | ✓ | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | - |
| Coral | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | X | ? | ? | ? | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | X | X | ? | ? | ? | ? | ? | X | X | X | X | - | - | - |