Difference between revisions of "User:Gudruun"
From A Wiki in the Desert
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink||O||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink||O||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||- | |White||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 04:21, 10 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | O | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - |