Difference between revisions of "User:BlackShaman"
From A Wiki in the Desert
BlackShaman (talk | contribs) |
BlackShaman (talk | contribs) |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||-||-||-||-||-||-||-||x||-||-||-||-||-||O | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||x||-||-||-||-||-||O | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||x||O||x||-||-||-||-|| | + | |Pink||x||O||x||-||-||-||-||x||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||x||-||x||O||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke||x||-||x||O||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 16:00, 12 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | - | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | x | - | - | - | - | - | O |
| Pink | x | O | x | - | - | - | - | x | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | x | - | x | O | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |