Difference between revisions of "User:Kalixta"
From A Wiki in the Desert
| Line 14: | Line 14: | ||
|Coral||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | |Coral||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||X||X||X|| | + | |Pink||X||X||X||X||?||?||?||-||-||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||X||X||X||?||?||?||?||X||X||X||?||O||-||X | |Smoke||X||X||X||?||?||?||?||X||X||X||?||O||-||X | ||
Revision as of 05:02, 17 June 2021
Necklace:
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | O | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X |
| Beige | X | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | - | X |
| Coral | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Pink | X | X | X | X | ? | ? | ? | - | - | - | - | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | ? | ? | ? | ? | X | X | X | ? | O | - | X |
| White | X | ? | X | X | ? | ? | ? | X | X | X | X | X | X | O |