Difference between revisions of "User:Stekki"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| || ||- | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| || ||- | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||W||O||-||-||-||-||-||x|| || || || || ||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 20:40, 21 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | - | - | - | - | O | - | |||||||
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
| Black | W | O | - | - | - | - | - | x | - | |||||
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | x | x | - | |||||||||||
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
| White | x | W | - | W | - | O | - | |||||||