Difference between revisions of "User:Xiana"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Black||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | |Black||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||X||-||-||-||-||-||-||O||-||-||-|| | + | |Coral||X||-||-||-||-||-||-||O||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 20:06, 25 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| Beige | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| Coral | X | - | - | - | - | - | - | O | - | - | - | X | X | - |
| Pink | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - |
| White | O | X | X | X | X | X | 0 | X | X | X | X | - | - | - |