Difference between revisions of "User:Xiana"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||X||-||-||-||-||-||-||O||-||-||-||X||X||X | |Coral||X||-||-||-||-||-||-||O||-||-||-||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||X||X||X||X||-||-||-|| | + | |Pink||X||X||X||X||-||-||-||X||X||X||X||-||-||O |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||X | |Smoke||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||X | ||
Revision as of 21:04, 25 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X |
| Beige | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X |
| Coral | X | - | - | - | - | - | - | O | - | - | - | X | X | X |
| Pink | X | X | X | X | - | - | - | X | X | X | X | - | - | O |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X |
| White | O | X | X | X | X | X | 0 | X | X | X | X | - | - | X |