Difference between revisions of "Endalynn"
From A Wiki in the Desert
| Line 15: | Line 15: | ||
|Pink||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||X||X | |Pink||X||X||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||O||O|| | + | |Smoke||O||O||X||-||-||-||-||X||-||-||-||O||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||X||X||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||X | |White||X||X||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||X | ||
|} | |} | ||
Revision as of 19:34, 27 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | - | - | - | - | - | X | X | - | - | X | - | X |
| Beige | X | X | - | - | - | - | - | O | X | X | X | X | X | X |
| Black | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | X | O |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X | X | X |
| Pink | X | X | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | X | X |
| Smoke | O | O | X | - | - | - | - | X | - | - | - | O | X | X |
| White | X | X | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | X |