Difference between revisions of "User:Stekki"
From A Wiki in the Desert
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke||-|| || ||-||-||-||-||x|| || || || || || | |Smoke||-|| || ||-||-||-||-||x|| || || || || || | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||x|| || || || || || || | + | |White||x|| || || || || || || || || ||O||O|| || |
|} | |} | ||
Revision as of 07:55, 29 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | - | - | O | ||||||||||
| Beige | W | - | - | - | - | x | ||||||||
| Black | W | O | - | - | - | - | x | |||||||
| Coral | W | W | W | W | - | - | x | O | O | x | ||||
| Pink | x | x | ||||||||||||
| Smoke | - | - | - | - | - | x | ||||||||
| White | x | O | O | |||||||||||