Difference between revisions of "User:Stekki"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||x|| || || || || || ||-|| || || || ||O|| | |Aqua||x|| || || || || || ||-|| || || || ||O|| | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||W|| | || | + | |Beige||W|| | ||W||-||-||-||-||x|| || || || || || |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||W||O|| ||-||-||-||-||x|| || || || || || | |Black||W||O|| ||-||-||-||-||x|| || || || || || | ||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink||x|| || || || || || ||x|| || || || || || | |Pink||x|| || || || || || ||x|| || || || || || | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke|| | + | |Smoke||O|| || ||-||-||-||-||x|| || || || || || |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||x|| || || || || || || || || ||O||O|| ||O | |White||x|| || || || || || || || || ||O||O|| ||O | ||
|} | |} | ||
Revision as of 09:08, 2 July 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | - | O | |||||||||||
| Beige | W | W | - | - | - | - | x | |||||||
| Black | W | O | - | - | - | - | x | |||||||
| Coral | W | W | W | W | - | - | x | O | O | |||||
| Pink | x | x | ||||||||||||
| Smoke | O | - | - | - | - | x | ||||||||
| White | x | O | O | O | ||||||||||