Difference between revisions of "User:Stekki"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||x|| || || || || || ||O|| || || || ||O|| | |Aqua||x|| || || || || || ||O|| || || || ||O|| | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige|| || | || | + | |Beige|| || | || ||O||-||-||-|| || || || || || || |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black|| ||O||O||x|| || || || || || || || || || | |Black|| ||O||O||x|| || || || || || || || || || | ||
Revision as of 13:46, 2 July 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | O | O | |||||||||||
| Beige | O | - | - | - | ||||||||||
| Black | O | O | x | |||||||||||
| Coral | W | W | W | W | - | O | O | |||||||
| Pink | x | |||||||||||||
| Smoke | O | W | - | - | - | |||||||||
| White | x | O | O | O | ||||||||||