Difference between revisions of "User/Dornad/Pearls"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
|Coral||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Coral||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||X||X||✓||?||?||?||?||X|| | + | |Pink||X||X||✓||?||?||?||?||X||✓||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Smoke||-||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
Revision as of 19:57, 8 July 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | - | X | X | - | - | - | - | X | ? | ? | ? | - | - | X |
| Black | X | ✓ | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Coral | - | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Pink | X | X | ✓ | ? | ? | ? | ? | X | ✓ | - | - | X | X | X |
| Smoke | - | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | X | X | X | X | ✓ | ? | ? | X | X | X | X | - | - | ✓ |