Difference between revisions of "User:Keef"
From A Wiki in the Desert
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink (1+s) ||-||O||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Pink (1+s) ||-||O||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke (1+s) ||O||-|| | + | |Smoke (1+s) ||O||-||x||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |White ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 18:20, 5 July 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige (1s) | x | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink (1+s) | - | O | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke (1+s) | O | - | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |