Difference between revisions of "Guild:PKURFL4X/Vineyards"
From A Wiki in the Desert
| Line 26: | Line 26: | ||
! Tend # !! Condition!!Action !! A !! C !! G !! Q !! K !! S !! V !! Notes!! | ! Tend # !! Condition!!Action !! A !! C !! G !! Q !! K !! S !! V !! Notes!! | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | | + | | 0 || Shrivel || || || || || || || || || || align="left"| |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | |1 || | + | |1 || || || || || || || || || || || align="left"| |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | 2 || | + | | 2 || || || || || || || || || || || align="left"| |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | |3 || | + | |3 || || || || || || || || || || || align="left"| |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | 4 || | + | | 4 || || || || || || || || || || || align="left"| |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | |5 || | + | |5 || || || || || || || || || || || align="left"| |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | |6 || || || || || || || || || | + | |6 || || || || || || || || || || || align="left"| |
|} | |} | ||
Revision as of 03:53, 17 July 2021
Frivolity 1
| Tend # | Condition | Action | A | C | G | Q | K | S | V | Notes | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | Fat | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | |||
| 1 | Shimmer | MG | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 7 | 97 | ||
| 2 | Musty | TV | 4 | 0 | 14 | 12 | 4 | 16 | 88 | ||
| 3 | |||||||||||
| 4 | |||||||||||
| 5 | |||||||||||
| 6 |
Frivolity 2
| Tend # | Condition | Action | A | C | G | Q | K | S | V | Notes | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | Shrivel | ||||||||||
| 1 | |||||||||||
| 2 | |||||||||||
| 3 | |||||||||||
| 4 | |||||||||||
| 5 | |||||||||||
| 6 |
New Vine
| Tend # | Condition | Action | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Planted | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | |||
| 1 | ||||||||||
| 2 | ||||||||||
| 3 | ||||||||||
| 4 | ||||||||||
| 5 | ||||||||||
| 6 |