Difference between revisions of "Guild:PKURFL4X/Vineyards"
From A Wiki in the Desert
| Line 56: | Line 56: | ||
|3 || PO || 4 || 0 || 14 || 5 || 0 || 2 || 86 || Rustle || align="left"| | |3 || PO || 4 || 0 || 14 || 5 || 0 || 2 || 86 || Rustle || align="left"| | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | 4 || | + | | 4 || SV || 1 || 5 || 17|| 9|| 0 || 10 ||78 || Wilting || align="left"| |
|- align="right" | |- align="right" | ||
|5 || || || || || || || || || || align="left"| | |5 || || || || || || || || || || align="left"| | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
|6 || || || || || || || || || || align="left"| | |6 || || || || || || || || || || align="left"| | ||
| − | |} | + | |} |
== New Vine == | == New Vine == | ||
Revision as of 03:18, 23 July 2021
Frivolity 1
| Tend # | Action | A | C | G | Q | K | S | V | New Condition | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | FAT | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | Shimmer | |
| 1 | MG | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 7 | 97 | Musty | |
| 2 | TV | 4 | 0 | 14 | 12 | 4 | 16 | 88 | Musty | |
| 3 | PO | 1 | 5 | 16 | 3 | 3 | 17 | 87 | Rustle | |
| 4 | SV | 0 | 10 | 19 | 7 | 3 | 25 | 79 | Fat | |
| 5 | ||||||||||
| 6 |
Frivolity 2
| Tend # | Action | A | C | G | Q | K | S | V | New Condition | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | WILTING | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 100 | ||
| 1 | SL | 8 | 9 | 10 | 3 | 3 | 4 | 86 | Musty | |
| 2 | SV | 13 | 18 | 11 | 2 | 1 | 9 | 72 | Sagging | |
| 3 | ||||||||||
| 4 | ||||||||||
| 5 | ||||||||||
| 6 |
Frivolity 3
| Tend # | Action | A | C | G | Q | K | S | V | New Condition | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | SHRIVAL | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 100 | ||
| 1 | AS | 6 | 3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 93 | Shrivel | |
| 2 | SV | 8 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 90 | Shrivel | |
| 3 | PO | 4 | 0 | 14 | 5 | 0 | 2 | 86 | Rustle | |
| 4 | SV | 1 | 5 | 17 | 9 | 0 | 10 | 78 | Wilting | |
| 5 | ||||||||||
| 6 |
New Vine
| Tend # | Action | A | C | G | Q | K | S | V | New Condition |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | ||
| 1 | |||||||||
| 2 | |||||||||
| 3 | |||||||||
| 4 | |||||||||
| 5 | |||||||||
| 6 |