Difference between revisions of "User/Dreger/Perl"
From A Wiki in the Desert
| Line 9: | Line 9: | ||
|Aqua ||X||X||X||X||X||X||X||X||?||?||?||X||X||X | |Aqua ||X||X||X||X||X||X||X||X||?||?||?||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||X||X||O||X|| | + | |Beige ||X||X||O||X||O||-||-||-||-||-||-||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black ||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||X||-||X | |Black ||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||X||-||X | ||
Revision as of 08:40, 4 August 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | ? | ? | ? | X | X | X |
| Beige | X | X | O | X | O | - | - | - | - | - | - | X | - | X |
| Black | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | X | - | X |
| Coral | X | O | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | X |
| Pink | O | X | X | O | - | - | - | - | - | - | - | X | - | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | O | - | O |
| White | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | - | X |