Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Octec"
From A Wiki in the Desert
(Created page with "{| border="1" class="wikitable " !Crystal!!Has it |- | Amen Ra || |- | Anubis || |- | Bastet || |- | Bes || |- | Buto || |- | Dua || |- | Hapy || |- | Hathor || |- | H...") |
|||
| Line 10: | Line 10: | ||
| Bes || | | Bes || | ||
|- | |- | ||
| − | | Buto || | + | | Buto || Sabuli |
|- | |- | ||
| Dua || | | Dua || | ||
| Line 24: | Line 24: | ||
| Maat || | | Maat || | ||
|- | |- | ||
| − | | Min || | + | | Min || Kalmkitty |
|- | |- | ||
| Montu || | | Montu || | ||
Revision as of 02:55, 7 August 2021
| Crystal | Has it |
|---|---|
| Amen Ra | |
| Anubis | |
| Bastet | |
| Bes | |
| Buto | Sabuli |
| Dua | |
| Hapy | |
| Hathor | |
| Horus | |
| Isis | |
| Maat | |
| Min | Kalmkitty |
| Montu | |
| Osiris | |
| Set | |
| Shu | |
| Sobek | |
| Taweret | |
| Thoth | |
| Wepwawet |