Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Octec"
From A Wiki in the Desert
| Line 28: | Line 28: | ||
| Montu || | | Montu || | ||
|- | |- | ||
| − | | Osiris || | + | | Osiris || AlphaBob |
|- | |- | ||
| Set || | | Set || | ||
| Line 34: | Line 34: | ||
| Shu || | | Shu || | ||
|- | |- | ||
| − | | Sobek || | + | | Sobek || Maata |
|- | |- | ||
| Taweret || | | Taweret || | ||
Revision as of 02:55, 7 August 2021
| Crystal | Has it |
|---|---|
| Amen Ra | |
| Anubis | |
| Bastet | |
| Bes | |
| Buto | Sabuli |
| Dua | |
| Hapy | |
| Hathor | |
| Horus | |
| Isis | |
| Maat | |
| Min | Kalmkitty |
| Montu | |
| Osiris | AlphaBob |
| Set | |
| Shu | |
| Sobek | Maata |
| Taweret | |
| Thoth | |
| Wepwawet |