Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Octec"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
| Amen Ra || | | Amen Ra || | ||
|- | |- | ||
| − | | Anubis || | + | | Anubis || Telanoc |
|- | |- | ||
| Bastet || | | Bastet || | ||
| Line 34: | Line 34: | ||
| Shu || | | Shu || | ||
|- | |- | ||
| − | | Sobek || Maata | + | | Sobek || Maata, Aaltje |
|- | |- | ||
| Taweret || | | Taweret || | ||
Revision as of 02:56, 7 August 2021
| Crystal | Has it |
|---|---|
| Amen Ra | |
| Anubis | Telanoc |
| Bastet | |
| Bes | |
| Buto | Sabuli |
| Dua | |
| Hapy | |
| Hathor | |
| Horus | |
| Isis | |
| Maat | |
| Min | Kalmkitty |
| Montu | |
| Osiris | AlphaBob |
| Set | |
| Shu | |
| Sobek | Maata, Aaltje |
| Taweret | |
| Thoth | |
| Wepwawet |