Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Octec"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
| Anubis || Telanoc | | Anubis || Telanoc | ||
|- | |- | ||
| − | | Bastet || | + | | Bastet || Augusta |
|- | |- | ||
| Bes || | | Bes || | ||
Revision as of 01:46, 8 August 2021
| Crystal | Has it |
|---|---|
| Amen Ra | |
| Anubis | Telanoc |
| Bastet | Augusta |
| Bes | |
| Buto | Sabuli, taylor |
| Dua | |
| Hapy | |
| Hathor | ReddRuby |
| Horus | |
| Isis | |
| Maat | |
| Min | Kalmkitty |
| Montu | |
| Osiris | AlphaBob |
| Set | |
| Shu | Sparkle, Kamilana |
| Sobek | Maata, Aaltje |
| Taweret | Subira, AlphaJr |
| Thoth | |
| Wepwawet |