Difference between revisions of "Guilds/Sheep Conspiracy Research VIII/OreMines"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
| 2202 || 2418 || Naqada || Lead || Topaz || | | 2202 || 2418 || Naqada || Lead || Topaz || | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | 2211 || 2350 || Naqada || Gold || Topaz || |
|- | |- | ||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | | Example || Example || Example || Example || Example || Example | ||
Revision as of 22:17, 26 August 2021
| X Coordinate | Y Coordinate | Region | Ore Type | Gem Type | Notes |
|---|---|---|---|---|---|
| 2257 | 2366 | Naqada | Zinc | Topaz | |
| 2202 | 2418 | Naqada | Lead | Topaz | |
| 2211 | 2350 | Naqada | Gold | Topaz | |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example |