Difference between revisions of "User:Talion/Citrus"
From A Wiki in the Desert
| Line 23: | Line 23: | ||
| '''Kabosu''' || || || || || || || || || | | '''Kabosu''' || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Kinnow''' || || x || || | + | | '''Kinnow''' || || x || || x sw9x9 || || || || || |
|- | |- | ||
| '''Kumquat''' || || || || || || || || || | | '''Kumquat''' || || || || || || || || || | ||
Revision as of 12:01, 30 August 2021
| Fruit | Flat | Green | Large | Long | Red | Small | Sweet | Tangy | TOTAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amanatsu | |||||||||
| Buddah | |||||||||
| Calamondin | |||||||||
| Citron | |||||||||
| Coralfruit | |||||||||
| Corian | |||||||||
| Etrog | x | ||||||||
| Grapefruit | |||||||||
| Iyokan | |||||||||
| Kabosu | |||||||||
| Kinnow | x | x sw9x9 | |||||||
| Kumquat | |||||||||
| Lemon | |||||||||
| Lenat | |||||||||
| Lime | |||||||||
| Mandarin | x | x | |||||||
| Orange | x | x | x | ||||||
| Oroblanco | x | ||||||||
| Pummelo | |||||||||
| Rangpur | |||||||||
| Shangjuan | x | x | x | ||||||
| Sudachi | |||||||||
| Summerbell | |||||||||
| Tangelo | |||||||||
| Tangerine | |||||||||
| Yuzu | |||||||||
| TOTAL | /208 (160 trees) | ||||||||
| Fruit | Flat | Green | Large | Long | Red | Small | Sweet | Tangy | TOTAL |