Difference between revisions of "Guilds/Happies/Raelioven/Fired"
From A Wiki in the Desert
| Line 47: | Line 47: | ||
|Oven #21 ||16/10 | |Oven #21 ||16/10 | ||
|- | |- | ||
| − | |Oven #22 || | + | |Oven #22 ||24/10 |
|- | |- | ||
| − | |Oven #23 || | + | |Oven #23 ||24/10 |
|- | |- | ||
| − | |Oven #24 || | + | |Oven #24 ||24/10 |
|- | |- | ||
|Oven #25 ||18/10 | |Oven #25 ||18/10 | ||
Revision as of 10:20, 24 October 2021
Fired
| Oven | Last Burn |
|---|---|
| Oven #01 | ne pas bruler |
| Oven #02 | 17/10 |
| Oven #03 | 22/10 |
| Oven #04 | 18/10 |
| Oven #05 | 18/10 |
| Oven #06 | 18/10 |
| Oven #07 | 17/10 |
| Oven #08 | 19/10 |
| Oven #09 | 16/10 |
| Oven #10 | 16/10 |
| Oven #11 | 22/10 |
| Oven #12 | 16/10 |
| Oven #13 | 19/10 |
| Oven #14 | 16/10 |
| Oven #15 | 19/10 |
| Oven #16 | 16/10 |
| Oven #17 | 13/10 |
| Oven #18 | 16/10 |
| Oven #19 | 22/10 |
| Oven #20 | 22/10 |
| Oven #21 | 16/10 |
| Oven #22 | 24/10 |
| Oven #23 | 24/10 |
| Oven #24 | 24/10 |
| Oven #25 | 18/10 |
| Oven #26 | 13/10 |
| Oven #27 | 22/10 |
| Oven #28 | 19/10 |
| Oven #29 | 14/10 |
| Oven #30 | |
| Oven #31 | 18/10 |
| Oven #32 | 18:10 |
| Oven #33 | 18/10 |
| Oven #34 | 18/10 |
| Oven #35 | |
| Oven #36 | |
| Oven #37 | |
| Oven #38 | |
| Oven #39 |