Difference between revisions of "Travelling Wilburys"
From A Wiki in the Desert
| Line 9: | Line 9: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | Amanti || | + | | Amanti || Monday 10/25 |
| − | | | + | | At least 1 |
|- | |- | ||
| Hanid || Monday 10/25 | | Hanid || Monday 10/25 | ||
| Line 24: | Line 24: | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
| − | | Shelyak || | + | | Shelyak || Thu 10/14, Fri 10/22, Sat 10/23, Mon 10/25 |
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 04:17, 26 October 2021
| Travelling Wilburys | ||
|---|---|---|
| (Guild) | ||
|
||
|
|
| Name | Days done | Completed |
|---|---|---|
| Aidenna | Saturday? | |
| Amanti | Monday 10/25 | At least 1 |
| Hanid | Monday 10/25 | 2 |
| Hermitage | Don't remember | 2 |
| Kauket | ||
| Lisimba | Tuesday 10/19, Monday 10/25 | 2 |
| Shelyak | Thu 10/14, Fri 10/22, Sat 10/23, Mon 10/25 |