Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
m |
|||
| Line 33: | Line 33: | ||
| Rhaom ||1 ||passed | | Rhaom ||1 ||passed | ||
|- | |- | ||
| − | | Kalmkitty || | + | | Kalmkitty ||2 || |
|- | |- | ||
| Sabuli || 2 || | | Sabuli || 2 || | ||
Revision as of 06:56, 7 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates | Passed |
|---|---|---|
| Brucette | 1 | |
| MrBruce | 1 | |
| ReddRuby | ||
| Telanoc | 0 | passed |
| Aaltje | 0 | |
| Robare | 1 | |
| AlphaJr | ||
| Maata | 1 | passed |
| AlphaBob | ||
| Subira | 0 | Passed |
| Subdak | 0 | |
| sparkle | 2 | |
| Taylor | 0 | |
| Rhaom | 1 | passed |
| Kalmkitty | 2 | |
| Sabuli | 2 | |
| Kamilana | ||
| AlphaJr |