Difference between revisions of "User:AdrianConrad"
From A Wiki in the Desert
AdrianConrad (talk | contribs) |
AdrianConrad (talk | contribs) |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||-|| | + | |Aqua||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||-|| | + | |Beige||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||-|| | + | |Black||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral 3S||X||O||-||-||-||-||X||X||X||X||X||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||-|| | + | |Pink 1S||-||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||-|| | + | |Smoke||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||-|| | + | |White||-||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 05:32, 7 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral 3S | X | O | - | - | - | - | X | X | X | X | X | - | - | - |
| Pink 1S | - | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| White | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |