Difference between revisions of "User:Farnite"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||O |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 22:02, 7 June 2021
Hookah:
Common Sage
Orange Sweetgrass
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
Dowsing