Difference between revisions of "User:Farnite"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
|Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||O | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||O | ||
Revision as of 00:02, 8 June 2021
Hookah:
Common Sage
Orange Sweetgrass
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
Dowsing