Difference between revisions of "User:Farnite"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua|| | + | |Aqua||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
| Line 18: | Line 18: | ||
|Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke|| | + | |Smoke||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
Revision as of 00:03, 8 June 2021
Hookah:
Common Sage
Orange Sweetgrass
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
Dowsing