Difference between revisions of "User:Farnite"
From A Wiki in the Desert
| Line 20: | Line 20: | ||
|Smoke||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | |Smoke||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 00:04, 8 June 2021
Hookah:
Common Sage
Orange Sweetgrass
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | O |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| Smoke | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
| White | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X |
Dowsing