Difference between revisions of "User:Eulen"
From A Wiki in the Desert
| Line 15: | Line 15: | ||
|Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||0||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 00:36, 8 June 2021
Necklace Table
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - |
| Smoke | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |