Difference between revisions of "User:Eulen"
From A Wiki in the Desert
| Line 17: | Line 17: | ||
|Pink||-||-||-||-||-||-||-||0||-||-||-||-||-||- | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||0||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||X||-||-||-||-||-||-||0|| | + | |Smoke||X||-||-||-||-||-||-||0||X||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 01:34, 8 June 2021
Necklace Table
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | - | - | - | - | - | - | 0 | X | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |