Difference between revisions of "User:Xiana"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Aqua||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige|| | + | |Beige||X||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink|| | + | |Pink||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke|| | + | |Smoke||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||O||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 06:34, 8 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | O | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - |