Difference between revisions of "User:Laratha"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||X | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||X||X||X||X||X||X||O||-||-||-||-||O||-||X | |Pink||X||X||X||X||X||X||O||-||-||-||-||O||-||X | ||
Revision as of 16:19, 8 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | X |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | O |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | X |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | - | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | O | - | - | - | - | O | - | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | - | X |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | X |