Difference between revisions of "User:Xiana"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | |Aqua||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||X||X|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||X||X|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Black||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 04:58, 10 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| Beige | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| Black | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | X | - | - | - | - | - | - | O | - | - | - | - | - | - |
| Pink | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - |
| White | O | X | X | X | X | - | - | X | X | X | X | - | - | - |