Difference between revisions of "User:RoaminUmp"
From A Wiki in the Desert
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke||-||N||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke||-||N||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||N||N||?||?||?||?||?||-||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 23:12, 10 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | N | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | N | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | N | - | - | - | - | - | N | N | N | N | - | - | - |
| Pink | N | Y | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | N | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | N | N | ? | ? | ? | ? | ? | - | - | - | - | - | - | - |