Difference between revisions of "User:Gudruun"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X|| | + | |Aqua||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||X||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X|| | + | |Beige||X||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||- | |Black||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||- | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X|| | + | |Coral||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||O||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||-||- | |Pink||O||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||-||- | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | |Smoke||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||O|| | + | |White||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||O||X||- |
|} | |} | ||
Revision as of 09:44, 12 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| Beige | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | - |
| Coral | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| Pink | O | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | - | - |
| Smoke | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | O | X | - |