Difference between revisions of "User:Eulen"
From A Wiki in the Desert
| Line 7: | Line 7: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua|| | + | |Aqua||=||=||=||-||-||-||-||-||=||-||-||=||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige|| | + | |Beige||=||X||X||0||-||-||-||-||=||-||-||=||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||=||=||=||-||-||-||-||-||=||-||-||=||0||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral|| | + | |Coral||=||=||=||-||-||-||-||-||=||-||-||=||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink|| | + | |Pink||=||=||=||-||-||-||-||0||=||-||-||X||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||X|| | + | |Smoke||X||=||=||-||-||-||-||0||X||-||-||=||-||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White|| | + | |White||=||=||=||-||-||-||-||-||=||-||-||=||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 02:56, 13 June 2021
Necklace Table
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | = | = | = | - | - | - | - | - | = | - | - | = | - | - |
| Beige | = | X | X | 0 | - | - | - | - | = | - | - | = | - | - |
| Black | = | = | = | - | - | - | - | - | = | - | - | = | 0 | - |
| Coral | = | = | = | - | - | - | - | - | = | - | - | = | - | - |
| Pink | = | = | = | - | - | - | - | 0 | = | - | - | X | - | - |
| Smoke | X | = | = | - | - | - | - | 0 | X | - | - | = | - | - |
| White | = | = | = | - | - | - | - | - | = | - | - | = | - | - |