Difference between revisions of "User:Gudruun"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||X||X||X||-|| | + | |Aqua||X||X||X||-||X||-||-||X||-||-||-||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige||X||X||X||X||X||X||X||O||-||-||-||X||X||- | |Beige||X||X||X||X||X||X||X||O||-||-||-||X||X||- | ||
| Line 10: | Line 10: | ||
|Black||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||X||X||- | |Black||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||X||X||- | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||X||O||X||X|| | + | |Coral||X||O||X||X||X||-||-||X||-||-||-||X||O||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||O||X||-||-|| | + | |Pink||O||X||-||-||X||-||-||X||X||X||X||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||X||X||X|| | + | |Smoke||X||X||X||X||O||-||-||X||X||X||X||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||O||X||- | |White||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||O||X||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 11:52, 14 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | - | X | - | - | X | - | - | - | X | X | - |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | O | - | - | - | X | X | - |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X | X | - |
| Coral | X | O | X | X | X | - | - | X | - | - | - | X | O | - |
| Pink | O | X | - | - | X | - | - | X | X | X | X | X | X | - |
| Smoke | X | X | X | X | O | - | - | X | X | X | X | X | X | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | O | X | - |