Difference between revisions of "User:RoaminUmp"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||-||-||N | |Aqua||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||-||-||N | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N|| | + | |Beige||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||Y||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||-||-||N | |Black||Y||N||N||N||N||N||N||N||N||N||N||-||-||N | ||
Revision as of 18:04, 15 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | - | - | N |
| Beige | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N |
| Black | Y | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | - | - | N |
| Coral | N | N | N | ? | N | ? | N | N | N | N | N | N | N | Y |
| Pink | N | Y | N | N | Y | - | N | N | N | N | N | - | - | N |
| Smoke | N | N | N | - | N | - | N | N | - | - | - | - | - | N |
| White | N | N | Y | N | N | N | * | Y | N | - | - | N | N | N |