Difference between revisions of "User:Farnite"
From A Wiki in the Desert
| Line 15: | Line 15: | ||
|Pink||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | |Pink||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||X||X||X||X||O||X||X||X||-||-||X|| | + | |Smoke||X||X||X||X||O||X||X||X||-||-||X||O||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |White||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||-||X |
|} | |} | ||
Revision as of 19:12, 15 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | X | X | X | X |
| Black | X | X | O | X | X | O | X | O | X | X | 1 | X | X | X |
| Coral | X | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X | O |
| Pink | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | O | X | X | X | - | - | X | O | - | X |
| White | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - | X |