Difference between revisions of "User:RoaminUmp"
From A Wiki in the Desert
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke||N||N||N||N||N||Y||N||N||Y||N||*||-||-||N | |Smoke||N||N||N||N||N||Y||N||N||Y||N||*||-||-||N | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||N||N||Y||N||N||N|| | + | |White||N||N||Y||N||N||N||Y||Y||N||Y||N||N||N||N |
|} | |} | ||
Revision as of 19:41, 17 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | - | - | N |
| Beige | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N |
| Black | Y | N | N | N | N | N | N | N | N | N | N | - | - | N |
| Coral | N | N | N | * | N | N | N | N | N | N | N | N | N | Y |
| Pink | N | Y | N | N | Y | N | N | N | N | N | N | - | - | N |
| Smoke | N | N | N | N | N | Y | N | N | Y | N | * | - | - | N |
| White | N | N | Y | N | N | N | Y | Y | N | Y | N | N | N | N |