Difference between revisions of "User:Cas"
From A Wiki in the Desert
| Line 27: | Line 27: | ||
!rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge | !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |'''1'''||2||3||4||5||6||7||'''1'''||2||3||4||1||2||1 | + | |'''1'''||2||'''3'''||4||5||6||7||'''1'''||2||3||4||1||2||1 |
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||'''0'''|| | + | |Aqua||'''0'''||0||'''0'''||0||0||0||0||'''0'''||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||'''0'''|| - | | + | |Beige||'''0'''|| - |0||'''0'''||t||t||t||t||'''0'''||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||'''0'''||-|| | + | |Black||'''0'''||-||'''0'''||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-||- |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||'''0'''||-|| | + | |Coral||'''0'''||-||'''0'''||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-||- |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||'''0'''||-|| | + | |Pink||'''0'''||-||'''0'''||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-||- |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||'''X'''|| | + | |Smoke||'''X'''||0||'''X'''||t||t||t||t||'''X'''||-||-||-||'''0'''||'''0'''||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||'''0'''||-|| | + | |White||'''0'''||-||0||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 00:00, 21 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | 0 | - | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 |
| Beige | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black | 0 | - | - | 0 | 0 | 0 | - | T | 0 | T | T | - | - | 0 |
| Coral | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 0 | TT | 0 | 0 | 0 | - | - | 0 |
| Pink | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X |
| Smoke | 0 | X | T | 0 | 0 | X | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White | 0 | 0 | T | 0 | X | T | T | 0 | 0 | T | T | - | - | 0 |
onion-
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - |
| Beige | 0 | 0 | 0 | t | t | t | t | 0 | - | - | - | - | - | - |
| Black | 0 | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | |
| Coral | 0 | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | |
| Pink | 0 | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | |
| Smoke | X | 0 | X | t | t | t | t | X | - | - | - | 0 | 0 | - |
| White | 0 | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | - | |
