Difference between revisions of "User:Stekki"
From A Wiki in the Desert
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||x||-||-||-||-||-||-||-||-||W||-|| | + | |White||x||-||-||-||-||-||-||-||-||W||-||O||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 00:15, 21 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | x | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | x | - | - | - | - | - | - | x | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | x | - | - | - | - | - | - | - | - | W | - | O | - | - |