Difference between revisions of "User:Stekki"
From A Wiki in the Desert
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink||x|| || || || || || ||x||-||-||-||-||-||- | |Pink||x|| || || || || || ||x||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| || ||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||x|| || || || || || ||W||-||W||-||O|| ||- | |White||x|| || || || || || ||W||-||W||-||O|| ||- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 18:49, 21 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | x | - | - | - | - | O | - | |||||||
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
| Black | - | - | - | - | - | - | - | x | - | |||||
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | x | x | - | - | - | - | - | - | ||||||
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
| White | x | W | - | W | - | O | - | |||||||