Difference between revisions of "User:Cas"
From A Wiki in the Desert
| Line 3: | Line 3: | ||
{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background-color:#FFF0CC" | {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background-color:#FFF0CC" | ||
| − | !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge | + | !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|'''Small'''!! colspan="4" |Medium!!colspan="2"|Large!!Huge |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |'''1'''||'''2'''||3||'''4'''||5||6||7||1||'''2'''||3||4||1||'''2'''||'''1''' | + | |'''1'''||'''2'''||3||'''4'''||5||6||7||1||'''2'''||3||'''4'''||1||'''2'''||'''1''' |
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||'''X'''||'''0'''||'''X'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''X'''||0||'''0'''||0||0||0||'''X'''||'''0''' | + | |Aqua||'''X'''||'''0'''||'''X'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''X'''||0||'''0'''||0||'''0'''||'''<u>0</u>'''||'''X'''||'''0''' |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||'''0'''|| - |'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||0||'''0'''||0||0||0||'''0'''||'''0''' | + | |Beige||'''0'''|| - |'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||0||'''0'''||0||'''0'''||'''<u>0</u>'''||'''0'''||'''0''' |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||'''0'''||0||0||'''0'''||'''0'''||'''0'''||0||0||'''0'''||0||0|| | + | |Black||'''0'''||0||0||'''0'''||'''0'''||'''0'''||0||0||'''0'''||0||'''0'''||'''<u>0</u>'''||'''0'''||'''0''' |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''X'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||TTT||'''0'''||0||0|| | + | |Coral||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''X'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||TTT||'''0'''||0||'''0'''||'''<u>0</u>'''||'''0'''||'''0''' |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||0||'''0'''||0||0||0||'''0'''||'''X''' | + | |Pink||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||'''0'''||0||'''0'''||0||'''0'''||'''<u>0</u>'''||'''0'''||'''X''' |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||'''0'''||'''X'''||0||'''0'''||'''0'''||'''X'''||'''0'''||0||'''X'''||0||0||0||'''0'''||'''0''' | + | |Smoke||'''0'''||'''X'''||0||'''0'''||'''0'''||'''X'''||'''0'''||0||'''X'''||0||'''0'''||'''<u>0</u>'''||'''0'''||'''0''' |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||'''0'''||'''0'''||0||'''0'''||'''X'''||0||'''T'''||0||'''0'''|| | + | |White||'''0'''||'''0'''||0||'''0'''||'''X'''||0||'''T'''||0||'''0'''||TT||'''X'''||'''<u>X</u>'''||'''0'''||'''0''' |
|} | |} | ||
| Line 25: | Line 25: | ||
----onion- | ----onion- | ||
{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background-color:#FFF0CC" | {| border="1" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background-color:#FFF0CC" | ||
| − | !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge | + | !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!'''Huge''' |
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |'''1'''||2||'''3'''||4||5||6||7||'''1'''||2||3||4||1||2||1 | + | |'''1'''||2||'''3'''||4||5||6||7||'''1'''||2||3||4||1||2||'''1''' |
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua||'''0'''||0||'''0'''||0||0||0||0||'''0'''||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua||'''0'''||0||'''0'''||0||0||0||0||'''0'''||-||-||-||-||-||'''X''' |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||'''0'''|| - |0||'''0'''||t||t||t||t||'''0'''||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||'''0'''|| - |0||'''0'''||t||t||t||t||'''0'''||-||-||-||-||-||'''0''' |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||'''0'''||-||'''0'''||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-|| | + | |Black||'''0'''||-||'''0'''||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-||'''0''' |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||'''0'''||-||'''0'''||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-|| | + | |Coral||'''0'''||-||'''0'''||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-||'''0''' |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink||'''0'''||-||'''0'''||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-|| | + | |Pink||'''0'''||-||'''0'''||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-||'''0''' |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||'''X'''||0||'''X'''||t||t||t||t||'''X'''||-||-||-||'''0'''||'''0'''|| | + | |Smoke||'''X'''||0||'''X'''||t||t||t||t||'''X'''||-||-||-||'''0'''||'''0'''||'''0''' |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||'''0'''||-||0||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-|| | + | |White||'''0'''||-||0||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-||'''0''' |
|} | |} | ||
Revision as of 20:34, 22 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | 0 | X | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 0 |
| Beige | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coral | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 0 | TTT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pink | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X |
| Smoke | 0 | X | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | T | 0 | 0 | TT | X | X | 0 | 0 |
onion-
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | X |
| Beige | 0 | 0 | 0 | t | t | t | t | 0 | - | - | - | - | - | 0 |
| Black | 0 | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 | |
| Coral | 0 | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 | |
| Pink | 0 | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 | |
| Smoke | X | 0 | X | t | t | t | t | X | - | - | - | 0 | 0 | 0 |
| White | 0 | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 | |
