Difference between revisions of "User:Kalixta"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Beige||X||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X | |Beige||X||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black||X||X||X||X||X||X||X||O||-||-||-||X|| | + | |Black||X||X||X||X||X||X||X||O||-||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | |Coral||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
|Pink||X||X||X||X||X||X||O||X||-||-||-||X||X||X | |Pink||X||X||X||X||X||X||O||X||-||-||-||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X||?||O|| | + | |Smoke||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X||?||O||O||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||X||X||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||O | |White||X||X||X||X||X||O||X||X||X||X||X||X||X||O | ||
|} | |} | ||
Revision as of 05:49, 23 June 2021
Necklace:
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | O | O | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X | X | X |
| Beige | X | X | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | O | - | - | - | X | X | X |
| Coral | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Pink | X | X | X | X | X | X | O | X | - | - | - | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | O | X | X | X | X | X | X | ? | O | O | X |
| White | X | X | X | X | X | O | X | X | X | X | X | X | X | O |